21 Mart 2012 Çarşamba

HaKKıMızDa ;

1968 den beri müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ilke edinen Toker Bebe,bebek bekleyen ve bebeği olan anne ve babanın her türlü ihtiyacını kolay yönden uygun fiyatlarla ve garanti sağlayarak karşılamayı hedeflemiş bir e-ticaret sitesidir.Toker Bebe mağazaları olarak e-toker.com sitemizle geniş ürün yelpazemizle size daha kolay ulaşmayı hedefliyoruz.e-toker.com olarak sizlere daha kolay ve güvenilir alışveriş ortamı hazırlamayı kendimize prensip ediniyoruz.Sitemizdeki her ürün üretici firmadan temin edilerek ve garanti kapsamı altında sizlere sunulmaktadır.
Toker Grup ,1968 yılında kurmuş olduğu Toker Bebe markasıyla bebek ve çocuklara yönelik mağaza zincirleriyle Ankara da çocuk sektöründe bir numaraya ulaşmıştır. Toker Bebe olarak çocukların ve ebeveynlerin ihtiyaçlarına yönelik kaliteli hizmet sunmaktadır. Toker Bebe önceden Ebeveynlere hizmet vermekteydi ve şimdi onların çocuklarına aynı kalitede aynı güleryüzle hizmet vermektedir.
Toker Bebe olarak Ankara da 9 şubemiz bulunmaktadır. Bunların en büyüğü Çukurambar şubemiz; 1300 m2 alanda hizmet vermektedir ve Ankara’nın en büyük anne ve bebek marketi olarak bilinmektedir.
Toker Bebe olarak bütün illerdeki ebeveynlere profesyonel ve güleryüzlü kadromuz ile kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı alışveriş sunabilmek için şimdi ise e-toker.com olarak hizmet vermektedir.

1 yorum:

  1. hayırlı olsun..
    takipteyim.
    beklerim bende sayfama.saygılar

    YanıtlaSil